Сегодня ночью в Белгороде-Днестровском  пытались сжечь «Тойоту Камри» секретаря городского совета и члена «Сильной Украины» Владимира Мензелинцева.

Об этом сообщает «Думская», которой, в свою очередь, информацию сообщил сам Мензелинцев.

Владимир Мензелинцев

 Неизвестные залили в гараж через вентиляционное окно горючую смесь и подожгли. Соседи вызвали пожарных,  которые успели потушить огонь. При этом обгорела задняя часть машины. Как утверждает хозяин машины,  еще 5 минут, и мог взорваться  бак с бензином.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі