В актовом зале районной государственной администрации состоялось представление нового начальника Белгород-Днестровской объединённой налоговой инспекции Юрия Мозгалёва.

Об этом сообщает корреспондент «Топора».

??????????

С назначением главного налоговика города и района поздравили и.о. райгосадминистрации Светлана Петренко и мэр Белгорода-Днестровского Игорь Нановский.

Напомним, что ранее фамилия Мозгалёва фигурировала в 2012 году в уголовном деле о взяточничестве в размере 100 тысяч гривен от некоего предпринимателя, который был не в ладах с налоговым законодательством. Тогда Мозгалёв работал исполняющим обязанности начальника налоговой инспекции Херсона.

Но позже, в 2013 году, Суворовский районный суд г. Херсон Мозгалёва полностью оправдал.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі