На днях уполномоченная группа правоохранителей и пограничников осуществила обыск частного дома в населенном пункте Новая Царичанка Белгород-Днестровского района Одесской области.

конопля, наркотики
Во время обыска пограничники и представители полиции обнаружили на чердаке около 25 килограммов вещества серо-зеленого цвета, предварительно – марихуаны, а также пакет с измельченной маковой соломкой.

Владельцем дома оказался 32-летний украинец, который объяснил, что такое количество «зелья» он заготовил для личного употребления. Мужчину и обнаруженные наркотики передали Национальной полиции.

По материалам пресс-службы ГПСУ в Одесской области

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі