Участок на автомобильной дороге Р70 Одесса-Белгород-Днестровский-Монаши будет временно перекрыт из-за ремонта.

Фото: nba-grup.narod.ru

Об этом «Топору» сообщили в Службе автомобильных дорог в Одесской области.

По данным ведомства, дорожники закроют проезд через железнодорожный переезд перегона Акаржа-Ильичёвск на автомобильной дороге Р70 Одесса-Белгород-Днестровский-Монаши/ М-15/ на км 25+ 200.

Уточняется, что перекрытие данного участка дороги связано с проведением ремонтных работ в пределах переезда.

В Службе автомобильных дорог в Одесской области подчеркнули, что проезд через данный железнодорожный переезд будет закрыт 23-ьего июня с период времени с 8 до 20 часов.

В ведомстве добавили, что объезд данного участка дороги будет осуществляться по трассам Т-16-20/М-15/Доброалександровка-Великодолинское/М-27/ и С161811/Г-70/ станция Акаржа.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі