Алекс Козар во время исполнения «Ukrainian Pie»

Напередодні Дня Збройних Сил України у США презентували найдовшу пісню на підтримку України – «Ukrainian Pie», яку виконав уродженець Болграду Алекс Козар (Олексій Козарєв).

«Дуже радий, що мені випала честь взяти участь в роботі «Ukrainian Pie»… Це не просто найдовша пісня, яку мені доводилося записувати. Це історія нашої боротьби, яка зафіксована у віршах та мелодії. Це присвячення всім захисникам та захисницям, що боронять рідну землю, сильному українському народу…», – написав співак на своїй сторінці у соцмережах.

Відзначимо, що «Ukrainian Pie» (Український пиріг) – це нова версія суперхіта американського фолк-рок виконавця Дона Макліна «American Pie» (Американський пиріг), який побачив світ у 1967 році. Композиція триває дев’ять хвилин.

Алекс Козар каже, що вдячний автору Хелу Поллаку, який «перейнявся історією нашої боротьби, достеменно вивчив події та написав текст, що буде не просто зрозумілим англомовній аудиторії, а донесе наші сенси наскільки це можливо».

Відзначимо, що Хел Поллак принципово шукав для виконання своєї композиції співака з України. Його вибір впав на Алекса Козар, якого він побачив, дивлячись шоу «Голос Болгарії», в якому брав участь Алекс. Вони домовились про спільну роботу, результат якої ми бачимо.

«Наразі не можу викласти повну версію, до тих пір поки пісня не збере максимально донатів за океаном для України, але й не поділитися цією важливою подією не тільки в моєму житті теж не можу», – написав співак і виклав у сіть фрагмент пісні.

Читайте также: Уроженец Болграда выступил в Хельсинки на концерте в поддержку Украины

 

Економіка