Чемпион мира по вольной борьбе

Учора, 18 вересня у Белграді (Сербія) пройшли змагання у вільників у ваговій категорії до 79 кг. У збірній команді України з вільної боротьби виступає бессарабський болгарин із Тарутино Василь Михайлов.

Про це повідомили в Асоціації болгар України.

Першим суперником Махалова став монгольський борець Бямбодорі Бат-Ерден. Менше ніж за три хвилини тарутинець своїми фірмовими проходами за одну ногу заробив 10 балів і здобув дострокову перемогу.

У чвертьфіналі спортсмен із України зустрівся з Ахсарбеком Гулаєвим, який виступає за Словаччину. Усі поєдинки, окрім одного, виграв український чемпіон. Василь перевершив Гулаєва з рахунком 5:2 і залишався лише один крок до золотого фіналу.

У півфіналі Михайлов був у поєдинку з грузинським борцем Володимиром Гамкрелідзе, якому програв без особливих шансів – 4:10.

Фінальною нотою став вихід на килим проти борця з Казахстану Болата Сокаєва, щоб здобувати бронзову медаль світового чемпіонату. Михайлов провів бронзовий фінал дуже зібрано та виграв з рахунком 3:1.

“Була дуже хороша підготовка і дуже хороші люди, які оточували мене! Відчував велику відповідальність за свою країну. Крізь біль. Крізь кров. Завдяки силі волі. Завдяки титанічній праці. Завдяки потужній підтримці. Завдяки ЗСУ», –  поділився емоціями після змагань Василь Михайлов.

Політика