Проезд закрыт

Вчора Указом президента України введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про деякі питання щодо перетину державного кордону України в умовах воєнного стану».

Документом визначений перелік посадових осіб, які в умовах воєнного стану зможуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

«Це стосується всіх посадових осіб центральної влади, різних інших рівнів місцевої влади. Це стосується правоохоронців, народних обранців, прокурорів та всіх тих, хто має працювати на державу й у державі. Хочуть відпочивати зараз – будуть відпочивати поза межами державної служби. За кордон їздити на відпочинок чи з якоюсь іншою недержавною метою посадовцям більше не вдасться»,підкреслив президент під час вечірнього звернення до українців.

Протягом п’яти днів Кабінет Міністрів України повинен внести відповідні зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України.

Додамо, що у документі не йдеться про те чи будуть застосовані якісь важелі для повернення в Україну тих осіб з переліченого списку посад, які з початку широкомасштабного вторгнення росії знаходяться за кордоном України.

Вимагав хабар: на Одещині затримали працівника міграційної служби

 

Політика