Российская компания “Ильюшин Финанс Ко” договорилась о поставке в Панаму 15 украинско-российских самолетов Ан-148 иАн-158. Сумма контракта оценивается в $420 млн.

 

Договор подписан в рамках международного авиакосмического салона Farnborough-2012 в Лондоне между ИФК и лизинговой компанией South American Aircraft Leasing S.A. из Панамы, сообщает Левый Берег.

 

ИФК выступит продавцом самолетов и организатором финансирования сделки, а панамская компания будет лизингодателем техники для авиакомпаний Карибского бассейна и Африки.

 

Контракт предусматривает поставку в Панаму первых трех самолетов Ан-158 в течение трех месяцев, начиная с декабря 2012 года. После этого в 2013-2014 годах должны быть поставлены пять Ан-158 и семь Ан-148.

 

Ан-148 будут собираться как на воронежском заводе ВАСО, так и на “Антонове”, Ан-158 – на киевском заводе.

 

Напомним, что ранее госпредприятие “Антонов” вместе с российской “Волга-Днепр” выигралотендер на авиаперевозки грузов НАТО.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі