На звільнених українськими ЗСУ від російських загарбників територіях 228 тисяч українців отримали гуманітарну допомогу, та майже 50 тисяч – грошову .

Такою інформацією поділилася під час прес-брифінгу щодо роботи Координаційного штабу з питань деокупованих територій міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, повідомляє урядовий портал.

За останніми даними, українцям з деокупованих територій передано  понад 9 тисяч тонн гуманітарної допомоги. Щодо фінансової допомоги, яку люди отримали від міжнародних донорів, то її загальна сума перевищує 65 мільйонів гривень.

За можливість надати людям готівкові гроші, які їм саме зараз конче необхідні, український уряд подякував Товариству Червоного Хреста України та Міжнародній організації з міграції.

Відзначалося, що долучитися до надання українцям фінансової допомоги готове Управління Верховного комісара ООН у справах біженці. У першу чергу цю роботу планують розпочати у Херсонській області.

Додамо, що усі куточки України зараз  допомагають херсонцям харчові продуктами, медикаментами, теплими речами. На Херсонщину вже доставлено понад 500 тонн гуманітарних вантажів, повідомили у Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Читайте також: Єврокомісія оголосила програму підтримки українців в зимовий період

 

Політика