Генератори, поставлені Crown Agents

У міністерстві енергетики України налагоджують співпрацю з партнерами з метою формування запасів енергетичного обладнання.

Вчора «пройшла зустріч з керівником міжнародної девелоперської компанії Crown Agents Фергусом Дрейком. Сторони обговорили налагодження співпраці щодо здійснення закупівель обладнання для потреб енергетичного сектору України, зокрема у межах проєктів з Японським агентством міжнародного співробітництва JICA закупівлю обладнання буде здійснювати саме компанія Crown Agents», – повідомили у міністерстві.

Також партнерів ознайомили з поточними потребами енергетичних компаній України в устаткуванні, зокрема високовольтному обладнанні, а також газових турбінах.

У Crown Agents розповіли, що в рамках проектів, що фінансуються JICA, організація займається придбанням обладнання, що забезпечує стійкість енергетичної системи України.

«На сьогодні вже було здійснено закупівлі на суму понад 209 млн доларів США і придбано обладнання для виробництва та передачі електроенергії, а також обладнання для транспортування газу. Загальна кількість закупленого обладнання – 144 предмети».

У Міненергетики наголошують, що «формування запасів обладнання є вкрай важливим у підготовці до наступної зими, яка знову проходитиме в умовах прицільних ворожих атак на об’єкти енергетичної інфраструктури».

Додамо, що Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA) реалізовує в Україні програму екстреного відновлення на суму понад 500 млн доларів. Мова йде про проєкти у сфері транспорту, гуманітарного розмінування, зміцнення енергетичної системи, відновлення галузі сільського господарства, сфер охорони здоров’я та освіти.

ДТЕК налагоджує співпрацю із громадами

 

 

Світ