Встреча премьер-министров Украины и Молдовы

Під час зустрічі прем’єр-міністрів України та Республіки Молдова, яка відбулася сьогодні, 6 грудня, у Києві,  було обговорено низку питань співпраці.

За повідомлення прес-служби Кабінету міністрів України, сторони обговорили спільні кроки в напрямку євроінтеграції, протидії російській агресії та інформаційній пропаганді, співпрацю у сфері енергетики, логістики та у сфері торгово-економічного партнерства.

Було відзначено, що Україна та Молдова будуть продовжувати знімати адміністративні та процедурні бар’єри для вільнішого руху людей і товарів між країнами. Готується угода про будівництво автомобільного мосту через Дністер на спільному кордоні.

Також Україна та Молдова домовилися співпрацювати в питаннях протиповітряної оборони, покращити прикордонний контроль та підтримувати співпрацю та діалог у питаннях миру й безпеки в Придністровському районі Республіки Молдова.

Крім того, планується активізувати формат діалогу в трикутнику Україна-Молдова-Румунія.

Додамо, що вчора під час чергової масованої атаки України зі сторони росії, молдовська енергосистема зазнала колосальних перенавантажень. Також на території Молдови впала частина ракети.

Президент Молдови Майя Санду засудила ракетні атаки росії по Україні та закликала світову спільноту посилити тиск на росію, щоб зупинити війну.

Читайте також: Молдова залишилася без електроенергії та мобільного зв’язку

 

Політика