Центральная избирательная комиссия на данный момент зарегистрировала 5 кандидатов в народные депутаты от 142 округа (центр – г.Арциз).

 

 

Причём трое из них являются самовыдвиженцами – Анатолий Плачков (глава компании “Киевэнерго”), Алим Билалов (заместитель директора частного предприятия), Антон Киссе (депутат Одесского областного совета).  Кандидаты Игорь Плохой (депутат ВР), а также Анатолий Афанасьев (школьный учитель) представляют Партию регионов и Коммунистическую партию соответственно.

 

“Топор” внимательно следит за развитие предвыборной ситуации во всех избирательных округах Бессарабии.

 

Отметим, что регистрация кандидатов в народные депутаты заканчивается 13 августа.

Один коментар до “ЦИК зарегистрировал 5 кандидатов в 142 округе”
  1. Плачков никогда не носил имя Анатолий и крещен был Иваном…Да и главой Киевэнерго не является а председателем наблюдательного совета Киевэнерго

Коментарі закриті.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі