Встреча инспекторов с МО Украины

В Україну прибули генеральні інспектори, які будуть перевіряти використання американської допомоги.

До групи водять генеральні інспектори всіх трьох відомств США: Держдепартаменту, Пентагону та державного агентства USAID, повідомила американський посол США в Україні Бріджет Брінк.

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, що у нього відбулася змістовна, предметна зустріч з Генеральним інспектором Міністерства оборони США Робертом Сторчем, результати якої надважливі для подальшої тісної співпраці.

«Питанню постачання зброї та її обліку приділяється дуже прискіплива увага в Міноборони та ЗСУ.

Делегація інспекторів США позитивно відзначила перші результати впровадження Міністерством оборони України логістичної програми LOGFAS, яка дозволяє моніторити постачання Україні озброєння від країн-партнерів і контролювати рух матеріально-технічної допомоги», – відзначив Олексій Резніков.

За інформацією Управління генерального інспектора Міністерства оборони США, «наглядові органи уряду США продовжують відстежувати, перевіряти та оцінювати діяльність, пов’язану з реагуванням в Україні, в рамках 64 поточних чи запланованих проектів».

Додамо, що в Спільному стратегічному плані нагляду на 2023 фінансовий рік йдеться про те, що у 2022 році Америка надала Україні різноманітну допомогу на загальну суму понад 113,4 млрд дол. США.

Україна стала найбільш замінованою країною, – Sky News