1 вересня у школах Ізмаїла пройшли урочисті лінійки, присвячені початку нового навчального року. У зв’язку з військовим станом у країні та згідно з рекомендаціями владою було прийнято рішення внести низку змін до традиційного святкування.

Лінійки проводилися за скороченою програмою, і лише першокласників і учнів 11-х класів.

Цього року набір першокласників проводили ізмаїльські школи, які у перспективі будуть гімназіями із початковою школою. Це – школи № 2, 3, 8, 9, 10, 11, 14, 16 та Український ліцей імені Тараса Шевченка. Школа № 4 ще з 2021 року перепрофільована на початкову школу, відповідно, вона теж набирала перші класи.

Урочисті лінійки для першокласників пройшли на базі місцезнаходження шкіл, а ось навчання, яке стартує вже з 2 вересня, буде організовано на базі лише двох шкіл – 9 та 10. Саме в цих школах обладнано бомбосховища, які відповідають усім нормам та рекомендаціям.

Як було озвучено раніше міською владою, з 1 вересня в Ізмаїлі навчання учнів перших класів буде організовано очно та позмінно завдяки об’єднанню шкіл.

У гімназії № 10 у першу зміну навчатимуться першокласники гімназій № 10, 11, 16 та Українського ліцею (всього 11 класів), у другу зміну – перші класи гімназій № 3, 8 та 14 (всього 5 класів).

У гімназії № 9 у першу зміну підуть першокласники даної гімназії (5 класів), а в другу зміну – перші класи гімназії № 2 і початкової школи № 4 (всього 9 класів).

Навчання учнів старших класів поки проходитиме в режимі онлайн, до особливого розпорядження.

Політика