коронавирус

В Одесской областной государственной администрации не исключают введение локдауна по причине ухудшения коронавирусной ситуации в регионе. Об этом заявила директор Департамента здравоохранения Одесской ОГА Наталья Одарий-Захариева.

По её словам, регион уже находится в лидерах по числу новых случаев заражения коронавирусом и летальным исходам. За прошедшие сутки в регионе методом ПЦР подтверждено 1608 новых случаев коронавирусной инфекции, из которых 37 детей и 44 медицинских сотрудника. От осложнений коронавирусной болезни скончались 44 человека, из которых 16 в ковидных больницах.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі