В ТОП-100 самых влиятельных людей Украины, который составил еженедельник «Корреспондент», попали семь уроженцев Одессы и Одесской области.

Глава Украинской православной церкви МП митрополит Владимир, который долгое время возглавлял Одесскую духовную семинарию, занял 23-е место в рейтинге, сообщает «Бессарабия Информ».

Бизнесмен Петр Порошенко занял 25-е место в рейтинге. В марте Президент назначил его министром экономического развития и торговли.

На 33-ем месте глава Федерации футбола Украины Григорий Суркис. На 87-м месте оказался Леонид Климов, владелец ФК «Черноморец». На 93-ем – Василий Ломаченко, уроженец Белгород-Днестровского, а народный режиссер Кира Муратова заняла 99-е место.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі