Під час затримання

Служба безпеки України нейтралізувала потужну агентурну мережу військової контррозвідки фсб, що діяла в Україні, до якої входили колишні та нинішні посадовці українських спецслужб.

«У результаті багатоетапної спецоперації у різних регіонах затримано п’ять учасників ворожої групи.

Серед них – колишні посадовці Головного управління розвідки Міноборони та Служби зовнішньої розвідки України, а також співробітник обласного управління СБУ»,повідомила пресслужба Служби безпеки України.

Зрадники передавали своєму куратору ‒ співробітнику фсб, який перебуває у тимчасово окупованому Криму, розвіддані про Сили оборони (місця базування, канали переправлення іноземного озброєння, особисті дані українських захисників, геолокації фортифікаційних споруд та інженерних загороджень поблизу берегової лінії Одещини) та стратегічно важливі енергооб’єкти (особливості роботи та системи охорони Рівненської та Хмельницької АЕС) нашої держави.

Експосадовець зовнішньої розвідки передавав розвіддані до фсб через спільника, який виїжджав за кордон як волонтер та особисто звітував резиденту ворожої спецслужби.

Особливо чутливу інформацію колишній розвідник передавав на флешці через контрабандистів з прикордонних районів України.

Наразі всі п’ятеро фігурантів знаходяться під вартою.

На Одещині затримали посадовця транспортної компанії, який виявився агентом ФСБ

 

 

 

Економіка