Юні переможці

В Одесі 17 лютого відбувся відкритий чемпіонат області з греплінгу, який зібрав близько 200 спортсменів з усього півдня країни.

Федерацію панкратіону і греплінгу Бессарабії на чемпіонаті області представило три клуби.

Клуб «MMA IZMAIL» (тренери Максим Журавльов, Діана Пойда та Олеся Карасьова) представляли 16 спортсменів, які здобули 8 золотих, 9 срібних і 5 бронзових медалей.

7 спортсменів клубу «Греплер Лайф Ізмаїл» завоювали 2 золоті, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Дві срібні медалі привезли спортсмени клубу «ММА АРЦИЗ» (тренер Раміль Мінгазов).

У загальному заліку, команда збірної Бессарабії виборола 3-тє командне місце в розділі «Гі» (боротьба в кімоно).

Переможці відкритого чемпіонату з греплінгу отримали право представити Одеську область у складі збірної на чемпіонаті України, який відбудеться 16-18 березня в Одесі.