29 ноября в “Службу спасения” поступило сообщение о том, что в пгт Сарата на улице Котовского в одной из квартир жилого дома возник пожар.

задымление, пожар
Прибывшие на место пожарные установили, что в квартире тлеет матрац. В помещении находился хозяин 1954 г. р., который надышался угарного газа и не мог самостоятельно выйти из задымленной квартиры. Спасатели помогли мужчине и передали его работникам скорой медицинской помощи.

Причиной пожара стало неосторожное обращение с огнем при курении в постели в нетрезвом состоянии хозяином квартиры.

По материалам пресс-службы ГУ ГСЧС Украины в Одесской области

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі