Вчера 10 декабря в Арцизе открыли детское отделение Арцизской ЦРБ после проведенного капитального ремонта.

Теперь в отделении – просторные двухместные и одноместные палаты с новой мебелью, индивидуальным санузлом. Также обновлены и оснащены необходимым современным оборудованием ординаторская, кабинет старшей медсестры, кабинет интенсивного лечения и комната для реабилитации, – все сделано по европейским стандартам.

Напомним, финансирование проведения работ по капитальному ремонту детского отделения больницы составило 3 млн грн. Средства были получены из областной субвенции. Кроме того, из районного бюджета были направлены средства на приобретение новых шкафов, кроватей, тумбочек и медицинских столов. Финансовое содействие в ремонте оказали также городской совет и некоторые сельские советы.

Отметим, что в связи с проведением ремонтных работ, с середины лета пациенты педиатрического отделения проходили стационарное лечение на базе ЛОР-отделения Арцизской райбольницы. С сегодняшнего дети будут переведены в отремонтированное отделение.

Фото – соцсети

Світ

 • Україна запустила англомовне видання для країн Заходу
  Україна запустила англомовне видання для країн Заходу

  Державне підприємство Мультимедійна платформа іномовлення України (МПІУ) запустило інформаційно-розважальну цифрову платформу The Gaze, яка англійською мовою буде знайомити західну аудиторію з подіями в Україні. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму Telegram-каналі.

  За його словами, МПІУ запускає The Gaze, щоб знайомити західну аудиторію “з феноменом країн нової Європи та України як її складової, з її людьми, історією, природою, культурою, політикою, економікою та впливом на глобальне майбутнє”.

  “Ключова задача The Gaze – стати тим інформаційним простором, де українські наративи, герої, історії будуть органічно представлені через теми й цінності цікаві та зрозумілі широкій аудиторії західного світу, для якого частина Європи на схід від Берліна поки що залишається terra incognita”, – зазначив він.

  Платформа The Gaze, крім веб-сайту, має Youtube-канал та сторінки у Facebook, Instagram, Twitter.

  Генеральна директорка ДП МПІУ Юлія Островська повідомила, що робота над створенням нового медіа розпочалась минулого року. МПІУ провела низку досліджень та розробила кілька концептуальних рішень, щоб визначити запити іноземних читачів та глядачів.

  У Мінцифри повідомили, що ключова аудиторія проекту має збігатися з переліком держав, які надають Україні найбільшу підтримку під час війни і мають великий інтерес до України: США, Велика Британія, країни ЄС та Канада. Контент розраховано на широку аудиторію, представники якої є активними користувачами соціальних мереж та звикли до інтерактивної форми подачі матеріалу.

  За матеріалами: Корреспондент.net.