Район заборони польотів

Після падіння російських безпілотників на території Румунії, влада цієї держави прийняла рішення запровадити додаткові обмеження польотів у прикордонному з Україною повітряному просторі.

«Із середи, 13 вересня, Міністерство транспорту та інфраструктури спільно з Міністерством національної оборони, відповідальним за управління національним повітряним простором, запровадили додаткові обмеження польотів у прикордонному з Україною повітряному просторі. у північному районі Добруджі, між Суліною та Галацем, на глибині 20-30 км усередині національного повітряного простору, до висоти 4000 м», – повідомило HotNews з посиланням на Міністерство національної оборони.

Відзначимо, що обмеження на польоти у повітряному просторі, що прилягає до всього кордону з Україною, запроваджено у Румунії з травня 2022 року, після початку агресивної війни рф проти України, на глибині 8 км усередині національного повітряного простору до висоти 1000 м.

«На тлі посилення російських атак на українські порти на Дунаї були необхідні заходи щодо продовження обмежень для забезпечення більш ефективних можливостей спостереження та контролю за використанням повітряного простору», – заявили в Міноборони Румунії.

Додамо, що заборона розповсюджується на пілотовані та безпілотні літаки, за винятком державних літаків та літаків у надзвичайних ситуаціях.

Російський дрон залетів у Румунію на 14 километрів

 

 

 

Політика