НАБУ і САП

Керівники Національного антикорупційного бюро та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ відзвітували про результати роботи відомств за минулий рік.

«Протягом 2023 року викрито на гарячому Голову Верховного Суду, суддів Апеляційного суду, забезпечено притягнення до кримінальної відповідальності 11 народних депутатів, трьох заступників міністрів.

Якщо казати в цифрах: 21 особу з числа вищих посадових осіб держави – 11 в першому півріччі, 10 у другому, 39 керівників державних підприємств – 26 у першому півріччі, 13 у другому, 16 суддів – 5 в першому півріччі і 11 в другому»,зазначив директор НАБУ Семен Кривонос.

Керівник САП Олександр Клименко доповів про результати в сфері боротьби з корупцією в судовій системі: «в нас є повідомлення про підозру і направлені до суду. Це судді всіх інстанцій – як і перша інстанція, судді апеляції, судді Верховного Суду, також є Голова Державної судової адміністрації, що не менш важливо і не менш відповідальна посада в державі. В цьому напрямку в нас є досить гарні результати».

Експосадовця Міноборони відправили під варту

На жаль поки ще уся ця робота не знайшла своє відображення у судових вироках стосовно підозрюваних.

Додамо, що під час  брифінгу було озвучено, що лише у другому півріччі 2023 року сума коштів, які завдяки діяльності НАБУ і САП вдалося повернути до державного бюджету, державним підприємствам, а також активів, які передані на потреби обороноздатності України, склала 3 мільярди гривень, що в понад два рази перевищує річний бюджет Національного бюро.

 

 

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі