крылатая ракета в воздухе

Сьогодні, 15 листопада, війська противника завдали нового масованого ракетного удару по об’єктам енергетичної інфраструктури України. Найбільше постраждали північні та центральні регіони країни. На півдні також місцями відсутня електроенергія.

Як повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко, ситуація в українській енергетиці критична після серії сьогоднішніх ракетних ударів російських військ.

«Найбільше попадань у центрі та на півночі країни. У столиці ситуація дуже важка, запроваджуються особливі графіки аварійних відключень. Укренерго змушене розпочати екстрені відключення», – написав Тимошенко.

Потраплення по об’єктах енергетики зафіксовано у Києві, Харкові, Житомирі, Львові, Рівному та Хмельницькому.

За даними спікера Повітряних сил ЗС України Юрія Ігната, російські війська випустили по Україні 80 ракет. Ще 20 ракет перебувають у повітрі та летять у напрямку України. Про це він заявив в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

В Одесі також частково відключено електрику. Голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко заявив, що в регіоні через масовану ракетну атаку вводяться екстрені графіки відключень.

«Наші енергетики роблять все можливе, щоб відновити постачання електроенергії у найкоротший термін. Наразі працює протиповітряна оборона. Прошу всіх залишатися у укриттях», – заявив керівник регіону.

В Укрзалізниця повідомили про запізнення пасажирських потягів черех відсутність напруги в контактній мережі, а також дію повітряної тривоги. Затримуються наступні рейси:

№88 “Ковель – Запоріжжя” – на 30 хвилин;

№17 “Харьків – Ужгород” – на 30 хвилин;

№711 “Краматорськ – Київ” – розпочав рух із резервним тепловозом, запізнення на 40 хвилин;

№715 “Київ – Перемишль” – час запізнення не визначено;

№750 “Ужгород – Київ” – час запізнення не визначено;

№772 “Хмельницький – Київ” – час запізнення не визначено;

№86 “Львів – Запоріжжя” – час запізнення не визначено;

№55 “Київ – Рахів” – час запізнення не визначено.

Економіка