порт Рени

Державні аудитори не змогли здійснити перевірку закупівель Ренійської філії ДП «Адміністрація морських портів України» для проведення ремонту причалу № 29 на загальну суму 14,3 млн гривень.

Про це повідомляє пресслужба Південного офісу Держаудитслужби.

Ця перевірка передбачала проведення контрольних обмірів в частині обсягів виконаних на причалі робіт, які проводилися під водою. Для обстеження підводних металоконструкцій ультразвуковим товщинометром аудитори залучили фахівців-водолазів Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Натомість керівництво Ренійської філії ДП «АМПУ» проігнорувало звернення Південного офісу Держаудитслужби. Через недопуск до перевірки аудитори звернулися до відділу поліції № 2 (м. Рені) Ізмаїльського районного відділку Нацполіції.

“Це вже не перша спроба Південного офісу Держаудитслужби з’ясувати законність витрат коштів державних підприємств морської галузі”, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що раніше аудитори не змогли провести планові заходи державного фінансового контролю у ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» та ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт».

50 доларів за контейнер – затримано одеських митників-хабарників

З огляду на непоодинокі випадки ігнорування роботи державних аудиторів керівництвом портів (попри введену кримінальну відповідальність за перешкоджання діяльності органу ДФК) Державна аудиторська служба готує звернення до Прем’єр-міністра, Міністерства інфраструктури та керівництва ДП «Адміністрація морських портів України» щодо необхідності втрутитися у ситуацію для усунення перешкод у роботі державних аудиторів та вжити заходів для посилення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання чинного законодавства у сфері фінансового контролю.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі