В убийстве 32-летнего сотрудника прокуратуры Малиновского района Одессы Сергея Мельничука подозревают 30-ти летнего гражданина. Об этом сообщили в пресс-службе прокуратуры Одесской области.

 В ходе следствия стало известно, что падению из окна  Сергея Мельничука из квартиры подозреваемого, которая расположена на восьмом этаже дома на проспекте Шевченко, предшествовала ссора.

В связи с этим в уголовном производстве назначен ряд судебных экспертиз.

Мельничук

Напоминаем, что погиб  Сергей Мельничук ранним утром 14 марта. Ранее рассматривалась версия его самоубийства, но после сообщения соседей о том ,что перед трагедией слышались громкие крики в квартире, а также после обнаружения  в помещении следов борьбы, версия следствия изменилась.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі