Полицейский занял 1 место в Кубке Украины по пауэрлифтингу

Поліцейський з Арцизу Болградського району Олег Коротич посів 1 місце в Кубку України 2023 з пауерліфтингу федерації WPUF у ваговій категорії 100 кг.

Змагання проходили в Одесі. За звання найкращих у силовому виді спорту боролися спортсмени з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської та Кіровоградської областей, – повідомила прес-служба ГУ НП в Одеській області.

Нагадаємо, дисципліна пауерліфтингу, яку ще називають силовим триборством, включає в себе жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, станову тягу та присідання зі штангою на плечах.

Старший сержант поліції Олег Коротич став кращим у ваговій категорії 100 кг. Він виконав норматив майстра спорту міжнародного класу в жимі лежачи 185 кг та становій тязі 290 кг.

Також переможні місця в змаганнях вибороли майор поліції Євгеній Ганущак – першість у ваговій категорії 90 кг, показавши найкращий результат у становій тязі – 175 кг, жимі штанги лежачи – 152,5 кг та присіданнях зі штангою – 140 кг та його коллега – Лейтенант поліції Максим Коротков, який посів перше місце у ваговій категорії 82.5 кг, виконавши присідання зі штангою вагою 185 кг, жим лежачи з вагою 115 кг та станову тягу вагою 235 кг.

Підприємець хотів дати хабар командувачу ОСУВ “Одеса”. Його затримали на гарячому

Всі троє правоохоронців запевняють, що заняття спортом виховує силу та витривалість, які допомагають і в професії, і в цивільному житті. Хлопці закликають усіх до занять спортом: він дає людям рух, здоров’я, життя, вміння ставити перед собою цілі і здобувати їх, – розповіли у поліції.

Світ