підкладка під ламінат

Покриття для підлоги у вигляді ламінату не повинно рипіти, розходиться по замках і тим більше хрумтіти. Все має бути у вигляді єдиного полотна, що гарантує красу та функціональність покриття. Тому під ламінатом повинна встановлюватися спеціальна підкладка, яка є проміжним шаром між самим ламінатом та бетонною основою або стяжкою.

Асортимент таких матеріалів досить великий, тому завжди можна знайти оптимальні рішення під цілі. Коли потрібна підкладка під ламінат, можна звернутися за допомогою до інтернет-магазину Leroy Merlin Україна, де фахівці дадуть свої поради та ключові рекомендації. Оптимальне рішення під бюджет та завдання завжди буде знайдено. Кожний варіант підкладки має детальний опис, характеристики та навіть фото.

Листова підкладка

Один із форматів, представлений у вигляді аркушів. Крім того, така підкладка буде доступна в наступних різновидах:

  • хвойна або деревоволокниста підкладка;
  • екструдований пінополістирол;
  • матеріал EVA.

Квадрати чи прямокутники збиратимуться в упаковку по кілька десятків штук. Перш ніж зафіксувати листи, їх потрібно розкласти, щоб вони набули рівної форми. Укладаються виключно встик з кріпленням клейкої стрічки або скотчу.

Полістирольні підкладки в деяких виконаннях доповнюються шаром фольги, що відбиває ультрафіолет. Вартість таких варіантів відрізняється через бренд і наявність у складі додаткових пластифікаторів, що змінять функціонал і можливості виробу.

Рулонна підкладка

Такі підкладки можуть бути комбінованими з XPS, поліуретанової та коркової підкладки. У рулонах продається коркова підкладка, яка на 100% екологічно чиста. З її допомогою створюється чудова звукоізоляція, але вона не підходить для укладання під систему теплої підлоги.

Коли потрібно монтувати вініловий SPC ламінат, застосовуються полістирольні підкладки. Альтернативним рішенням стануть підкладки з поліуретану або екологічного поліуретану. Останній варіант схожий з попереднім, але трохи дешевшим.

Рулонна підкладка з клейовим шаром

Такий варіант виконання підкладки застосовується у таких випадках:

  • приклеювання вінілових покриттів без застосування клею, що наноситься на стяжку та інші види основ;
  • фіксація замкових вінілових підлог, коли приміщення великої площі;
  • посилення шумоізоляції при укладанні паркетної дошки або ламінату;
  • жорстка фіксація підлоги з ламінату, виключаючи появу щілин.

Є також комбіновані підкладки із синтетичних та натуральних матеріалів, а також підкладки з поліуретану та екологічного поліуретану.

Залишити відповідь

Політика