Орловка – Исакча

Після нашої Перемоги біля поромної переправи через Дунай «Орлівка – Ісакча», що з’єднує Україну і Румунію, може з’явитися новий український пасажирський порт.

«Після закінчення війни ми хочемо побудувати в Орлівці пасажирський термінал. Ми бачимо перспективу у відродженні пасажирських перевезень на Дунаї.

Це можуть бути перевезення лише на українській частині (з Рені до Вилково через Орлівку, Ізмаїл та Кілію), або міжнародні пасажирські перевезення між Україною та Румунією.

З Орлівки дуже зручно добиратись до румунських міст на Дунаї, таких як Ісакча, Тулча, Галац та Бреїла»,розповів Центру транспортних стратегій один з ініціаторів і інвесторів створення переправи Юрій Дімчогло.

Нагадаємо, що поромна переправа «Орлівка – Ісакча» почала працювати у серпні 2020 року для вантажівок, а з лютого 2021 цим маршрутом користуються і легкові автомобілі.

Минулого року поромний комплекс Орлівка – Ісакча перетворився ще і на вантажний термінал, річково-морський хаб, нову точку навантаження-вивантаження суден та барж.

 

Політика