Поромний комплекс «Орлівка»

Після нічної атаки безпілотників російських загарбників, в поромному пункті пропуску «Орлівка» тимчасово призупинені пропускні операції.

«Наразі в поромному пункті пропуску «Орлівка», що на кордоні з Румунією в Одеській області, відбуваються заходи зі стабілізації функціонування після нічної атаки ворога на прикордонну інфраструктуру.

Пропускні операції в пункті пропуску тимчасово призупинено.

Усі транспортні засоби перенаправляються на інші напрямки.

Просимо громадян при плануванні поїздки до або з Румунії враховувати зазначені тимчасові особливості.

Радимо завчасно планувати свою поїздку, обирати інші напрямки, зокрема і через автомобільний пункт пропуску «Рені», – повідомили у Державній прикордонній службі України.

Щодо відновлення пропускних операцій в «Орлівці» прикордонники повідомлять окремо.

«На жаль сьогодні вночі міжнародний пункт пропуску Поромного комплексу Орлівка зазнав атаки рашистских безпілотників. Нашому об’єкту цивільної та прикордонної інфраструктури завдано збитків, на щастя вдалося уникнути жертв серед цивільних осіб, яких на нашому об’єкті завжди велика кількість.

Завдяки швидким діям працівників прикордонної служби та працівників переправи було виведено з-під удару два пасажирські автобуси, в тому числі один з них з дітьми.

На жаль постраждали водії та вантажні фури (памперси, туалетний папір та вироби з пластику напевно є важливим “військовим” вантажем).

Хочу всіх запевнити, що наша потужна команда Поромного комплексу Орлівка, зробить все, щоб у найкоротші терміни прибрати рашистське сміття з нашого цивільного об’єкта та дуже – дуже скоро у найкоротші терміни ми запустимо роботу найєвропейського, кращого та комфортного пункту пропуску на півдні України!»,розповів засновник ТОВ «Поромний комплекс Орлівка» Юрій Дімчогло.

Російські терористи б’ють по цивільній інфраструктурі