Сторонники самопровозглашённой Донецкой Народной Республики взяли под свой контроль офис Индустриального Союза Донбасса.

Об этом сообщает «Укринформ».

По данным издания, ополченцы ворвались в здание Индустриального Союза Донбасса, разбив окна, двери. После этого они проникли в помещение и водрузили флаг так называемой Донецкой Народной республики.

Подчеркнём, что совладельцем Индустриального Союза Донбасса является нынешний председатель Донецкой облгосадминистрации Сергей Тарута, который де-факто не исполняет своих обязанностей.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі