Во время операции

Штурмові групи 35-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського вибили підрозділи 247 козачого гвардійського десантно-штурмового полку армії рф (м.Ставрополь) з села Старомайорське на Донеччині та звільнили населений пункт.

Разом з побратимами активну участь у штурмі взяли морпіхи 88 окремого батальйону морської піхоти, який дислокується у Болграді.

«Старомайорське звільнили!

27 липня 2023 року особовий склад 35-ої окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського разом з побратимами 7-го окремого батальйону АРЕЙ УДА звільнили населений пункт Старомайорське що на Донеччині.

Після того, як останній окупант залишив село, українські захисники офіційно розгорнули український прапор на деокупованій території»,повідомили вчора ввечері на фейсбук-сторінці 35 ОБрМП.

 

Во время операции
Во время операции, фото из соцсетей

Сьогодні з’явилося повідомлення, що морпіхи-остроградці проводять у Старомайорському стабілізаційні дії: перевіряють кожний будинок, кожне підвальне приміщення на наявність противника.

Додамо, що під час звільненні Старомайорського основні штурмові дії виконували різні підрозділи 35 ОБрМП. Особовий склад кожного з них успішно виконав поставлене йому завдання, а отже зробив внесок у загальний успіх.

У тісній зв’язці з морпіхами також працювали військовослужбовці 3-го окремого полку Сил спеціального призначення України, які на одній з ділянок виявили та заблокували ворога. Вони взяли у полон російських загарбників.

Во время операции
Во время операции, фото из соцсетей

«Під час зачистки населеного пункту група ССО України виявила штабну документацію одного з батальйонів 247-го парашутно-десантного полку рф.

Також у телефоні одного зі знищених окупантів виявили список, в якому зафіксовано чималі втрати цього підрозділу»,повідомляють у Телеграмм.

Нагадаємо: Одеські морпіхи звільнили ще один населений пункт на Донеччині (ОНОВЛЕНО)