В отдел киберпреступлений Одессы поступило сообщение о том, что в Интернете функционирует сайт, который предлагает к просмотру аудиовизуальные произведения, нарушая авторские права.

махинации в интернете
В ходе проверки указанной информации был установлен сервер, на котором находился ресурс и установлен адрес, с которого фактически осуществлялось администрирование сайта.

После проведения санкционированного судом обыска в г. Харьков, было обнаружено и изъято компьютерную технику, с помощью которой поддерживалась работа сайта.

Администратору Интернет-ресурса сообщено о подозрении в совершении уголовного правонарушения, предусмотренного ст. 176 (нарушение авторского права и смежных прав) Уголовного кодекса Украины. Деятельность сайта прекращена.

По материалам пресс-службы ГУ НП в Одесской области

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі