Всемирная выставка

Одеса має отримати право на проведення Всесвітньої виставки (EXPO) у 2030 році.

У цьому впевнені в Одеській ОВА, повідомляє прес-служба, і додають, що проведення EXPO назавжди змінить Одеську область та Україну. Щодо підготовки до виставки, то вона може стати частиною повоєнного оновлення нашої держави та інструментом додаткового залучення іноземних інвестицій в Україну.

Всесвітня виставка, яка проводиться раз на п’ятиріччя вже протягом 170 років, ще ніколи не проходила на території Східної Європи. Тож в Україні вважають, що Одещина та обласний центр мають шанс стати розвиненим експозиційним майданчиком у цій частині світу.

Нагадаємо, що в листопаді минулого року на 171-й Генеральній асамблеї Міжнародного бюро виставок у Парижі Президент Володимир Зеленський представив заявку Одеси та України як кандидата на місце проведення Всесвітньої виставки у 2030 році

«Коли у 2030 році ви відвідаєте Україну та нашу Одесу, ви зможете відчути силу, свободу й культуру не просто однієї країни й одного міста. Ви відчуєте потенціал усього людства. Ось чому 2030 рік. Ось чому Одеса, Україна й Чорне море. Ось чому Всесвітня виставка», – відзначив голова держави.

Додамо, що Міжнародне бюро виставок розглядатиме заяви кандидатів на проведення EXPO-2030 до кінця 2023 року.

В Одеській області зростає кількість переселенців