Нибулон

Компанія «Нібулон» завершує будівництво нового терміналу для перевалки зернових вантажів на Дунаї. Про це повідомляється на офіційному сайті Одеської обласної державної адміністрації.

У Департаменті інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, міжнародного співробітництва та туризму Одеської ОДА наголошують, що через ризики, пов’язані з воєнними діями, глобальні інвестори поки що не готові розглядати нові проєкти в Україні загалом. На жаль, не стала винятком у цьому контексті й Одеська область: військова агресія Росії поставила на паузу реалізацію іноземними інвесторами низки важливих проєктів у сфері транспорту, логістики, переробної промисловості та відновлюваної енергетики.

Через війну українська економіка скоротилася більш ніж на третину

Однак, додають в Одеській ОВА, поки міжнародні інвестори в очікуванні закінчення війни – окремі компанії, що працюють на Одещині, вже розпочали реалізацію перспективних планів і вкладають кошти в логістику, перевантажувальні термінали та складські комплекси.

Так, в Ізмаїлі в рамках диверсифікації експортної діяльності компанія «Нібулон» завершує будівництво нового терміналу для перевалки зернових вантажів на Дунаї.

У найближчих планах компанії Danube Logistics Group – будівництво складів підлогового зберігання в Ренійському порту. У вересні 2022 року Арцизькою міською радою укладено угоду про оренду земельної ділянки, на якій заплановано будівництво виробничих потужностей зі зберігання та переробки зерна.