В результате аварии пострадал водитель транспортного средства.

Фото: detective-ua.com

Об этом сообщили в пресс-службе Государственной службы по чрезвычайным ситуациям Украины в Одесской области.

Авария произошла на 42 км автодороги «Одесса-Рени», в городе Белгород-Днестровский.

По данным ведомства, водитель, управляя автомобилем «ГАЗ-110», не справился с управлением транспортного средства, в результате чего машина упала в кювет.

Вследствие данного инцидента водитель оказался зажатым внутри машины. На место происшествия выезжало пожарно-спасательное отделение, которое с помощью шанцевого инструмента изъяло мужчину из кабины машины. Пострадавший был немедленно передан работникам скорой помощи и госпитализирован в больницу.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі