рыбаки

На Одещині на річці Дунай планують відкрити додаткові ділянки для рибальства.

Про це розповів начальник Одеської ОВ Максим Марченко.

“Спільно з командувачем оперативно-стратегічного угрупування військ, представниками Сил оборони, начальником Ізмаїльської районної адміністрації, Дунайською асоціацією рибалок, а також керівником Держрибагентства провели важливу нараду та обговорили можливість відкриття додаткових ділянок для рибальства на річці Дунай”, – повідомив Марченко.

За його словами, вже сьогодні, 2 березня, буде сформовано робочу групу, яка безпосередньо опрацює це питання.

Передбачається, що це дозволить покращити економічну ситуацію в Ізмаїльському районі, який мешкає рибним промислом. Адже у зв’язку із запровадженням військового стану на Дунаї діють суворі обмеження щодо виходу (знаходження) маломірних суден та інших плавзасобів флоту рибної промисловості для вилову водних біоресурсів.

Кількість ділянок для рибальства суттєво обмежена через близькість від державного кордону. Це суттєво вплинуло на життя мешканців Ізмаїльського району, особливо жителів Вилківської громади, котрим рибальство – одне з традиційних та основних джерел доходу.

Нагадаємо, раніше рибалки з міста Вилкове звернулися до влади з проханням розширити територію для вилову риби у зв’язку зі збільшенням території міста.