детский сад

Директор підрядної організаціїї привласнив майже 100 тисяч гривень під час капітального ремонту дитячого майданчика навчально-виховного комплексу у Болградському районі.

Про це повідомили в Одеській обласній прокуратурі.

До суду направили обвинувальний акт у справі про присвоєння бюджетних коштів під час ремонту дитячого садка в одному із сіл Болградщини. На лаві підсудних – директор підрядної компанії.

Інцидент стався у червні 2020 року. За умовами укладеного договору підряду на суму 985 тис грн, на майданчику біля дитсадку передбачалось улаштувати покриття з піщано-гравійних сумішей для гри в баскетбол та волейбол, встановлення ігрового тренажерного комплексу та лавок для відпочинку. Проте частина робіт з улаштування гравійного покриття та встановлення одного гімнастичного комплексу, за висновками експертизи, взагалі не виконувались.

Після завершення будівельних робіт, підрядник підробив офіційні документи завищивши вартість використаних матеріалів та обсяг виконаних робіт. На підставі чого йому безпідставно було виплачено більш як 100 тис. грн. з обласного бюджету.

Нагадаємо: На фронті воюють понад 3,5 тисячі держслужбовців

Політика