Під час підписання меморандуму

Міністерство оборони, Державний центр зайнятості та robota.ua підписали документ про співпрацю.

«Тепер вакансії, які військові частини розміщують на платформі Defence.robota.ua  (спецпроєкт сайту для тих, хто шукає роботу та роботодавців Robota.ua, ціль якого – надавати сучасні можливості рекрутингу на користь оборони країни – ред.), публікують на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості. На наступному етапі співпраці ці вакансії пропонуватимуть безробітним людям в кожному регіоні України», повідомила пресслужба Міністерства оборони України.

Відзначається, що в першу чергу це стосується небойових спеціальностей, які забезпечать повноцінне функціонування та підтримку в тилу. Надалі планується здійснюватися підбір та професійне навчання кандидатів на спеціальності під замовлення Сил оборони.

«Ми продовжуємо розвивати проєкт рекрутингу до Сил оборони України. За два місяці його реалізації маємо понад 40 тисяч відгуків від громадян на вакансії, які пропонуються на чотирьох партнерських платформах. Співпраця Міноборони, Державного центру зайнятості та robota.ua – це ще один крок, який дозволить зробити рекрутинг більш ефективним. І ми дуже дякуємо нашим партнерам за їхню патріотичну позицію та взаємодію у такому важливому для держави проєкті», – наголосила заступниця міністра оборони Наталія Калмикова.

Під час зустрічі відзначалося, що така співпраця спрямована на покращення якості та прозорості відбору кандидатів до Сил оборони, допоможе посилити оборонну спроможність країни та забезпечить кандидатів можливістю вибору спеціальності та підрозділу для подальшої служби.

Понад 80 делегацій у Давосі обговорять українську формулу миру

 

 

Політика