Начальник линейного отдела на станции Николаев УМВД Украины на Одесской железной дороге и его пособник обвиняются в вымогательстве взятки в особо крупных размерах.

 

Об этом сообщает «Новый Регион – Одесса» со ссылкой на пресс-службу Генеральной прокуратуры.

 

Как стало известно, надзорное ведомство уже возбудило соответствующее уголовное дело в отношении взяточника. «Указанный чиновник, используя свое служебное положение, прикрывал незаконную деятельность по хищению дизельного топлива на Одесской железной дороге, за что неоднократно получал взятки», – отмечается в сообщении пресс-службы.

 

Сумма взяток, полученная государственным служащим, оценивается более чем в 1 млн гривен.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі