помощь военным

Ще два автомобілі, які стануть справжньою допомогою воїнам під час виконання бойових завдань, передали на фронт медики Центральної районної лікарні Ізмаїла. Про це повідомляється на офіційній сторінці Саф’янівської сільради.

Крім автотранспорту, співробітники також передали гуманітарну допомогу – продукти харчування, медикаменти, газові балончики, спальні мішки, носилки, фірмові енергетичні батончики та справжнє українське сало.

До допомоги приєдналися також юні мешканці Ренійської громади, які виготовили окопні свічки, намалювали зворушливі листівки та приготували різноманітні смаколики.

Саф’янівський сільський голова Наталія Тодорова та генеральний директор Центральної районної лікарні Олег Садковський висловили подяку кожному, хто не лишився осторонь, а долучився до допомоги нашим хлопцям, які мужньо боронять наш спокій та виборюють мир і незалежність України!

Нагадаємо, раніше медики Центральної районної лікарні вже передавали на фронт позашляховик, зібравши понад 200 тисяч гривень за короткий проміжок часу.