Власти Автономной республики Крым отказались от предложения Верховной Рады Украины провести совместные переговоры.

Фото: vestikavkaza.ru

Об этом заявил премьер-министр автономии Сергей Аксёнов, сообщают украинские СМИ.

По словам Аксёнова, Крым пока не готов начать переговорный процесс с официальным Киевом. Причиной такого решения он назвал непризнание Крымом легитимности новой украинской власти.

Отмечается, что 4-ого марта Рада сообщила, что намечается встреча между народными депутатами Украины и членами крымского парламента. Подчёркивалось, что руководство Крыма согласилось на создание рабочей группы по подготовке изменений в конституцию автономной республики.

Один коментар до “Крым отказался от переговоров с Радой”

Коментарі закриті.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі