На сессии Одесского облсовета было принято решение выделить в текущем году семь миллионов гривень на спасение Куяльницкого лимана.

На Куяльнике уже очень скоро будет нечего спасать, сообщает «Рупор Одессы».

Там, где недавно плескалась вода (даже ещё в прошлом году) и ходили решившие исцелиться люди, сегодня настоящая соляная пустыня. Прямо по песку в центре лимана гоняют пацаны на квадрациклах и мопедах. Только в районе дикого пляжа ещё видны машины и отдыхающие. Осталась целебная водичка и возле самого санатория.

Целебная грязь исчезает под соляной коркой. Украина рискует остаться без общенациональной здравницы.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі