купить криптовалюту

Криптовалюти купити для подальшого інвестування сьогодні можна не лише серед тих, що збереглися в екосистемі, а й серед молодих проектів

У 2022 році ринок цифрових активів пройшов через сильну корекцію, яка позначилася на вартості окремих монет та їхньому функціонуванні в цілому. Криптовалюти купити для подальшого інвестування сьогодні можна не лише серед тих, що збереглися в екосистемі, а й серед молодих проектів. Для цього варто звертати увагу на такі фактори:

    • Репутація та користь криптопроекту.
    • Ліквідність.
  • Зростання та поведінка спільноти.

Якщо ви плануєте інвестиції, краще вибирати крипту з історією від 6 до 12 місяців. Важливо, щоб криптоактиви мали позитивну динаміку і закріплені фундаментальні ідеї.

Криптовалюти, які ростуть

До перспективних стартапів можна віднести ті, які доповнюють існуючі або несуть нові інновації, унікальні доопрацювання технологій, надають нові можливості для вирішення проблеми користувачів. Яка криптовалюта зросте найближчим часом, на думку аналітиків:

  • FIREPIN Token (FRPN) – монета проекту, який створений для вирішення проблеми швидкості та вартості транзакцій за рахунок з’єднання 5 основних мереж для побудови ефективного блокчейн-ланцюга.
  • KIN – блокчейн, який ґрунтується на моделі федеративного консенсусу. Завдяки цьому розробники ігор за допомогою токена можуть впроваджувати в ігровий світ винагороди в токені. Це зростаюча криптовалюта, яка зараз починає фазу відновлення після корекції ринку.
  • ApeCoin (АРЕ) – монета, яка безпосередньо пов’язана із сектором NFT. Крім ігрового застосування та управління крипта підходить для проведення фінансових операцій. Очікується, що у 2023 році токен покаже зростання на 1800-2000%.

Крім перерахованих криптовалют також варто звернути увагу на такі токени: Lucky Block (LBLOCK), Defi Coin (DEFC), My Freedom Coin (MFC).

Чому криптовалюта зростає?

Зростання цифрових монет – це природний процес, який змінює цикл падіння. Ключовим фактором гарантованого збільшення ціни криптоактивів є вирішення проблеми користувача або системи в цілому. Якщо цей проект гарантовано покращує існуючу технологію і має чіткий план розвитку, то, швидше за все, до нього позитивно будуть налаштовані інвестори.

Крім цього на цінову корекцію також впливає ряд зовнішніх факторів, спрямованих на розподіл співвідношення попиту та пропозиції. Щоб оцінити перспективи актуальних проектів, зверніть увагу на сферу їхньої діяльності, принцип випуску монет, проблему, яку вони вирішують, та яке зростання передбачається.