У рамках благодійних заходів на підтримку ЗСУ, які щотижня проходять на території Ізмаїльського району, вдалося закупити і відправити на фронт кілька автомобілів. Ще ряд було закуплено за підтримки благодійного фонду «Придунав’я».

Концерти, ярмарки та спортивні заходи на підтримку ЗСУ для Ізмаїльського району вже стали традицією. Адже в країні війна і головне завдання – допомагати українським військовим у боротьбі з російськими окупантами.

Так, на ярмарку в селі Броска вдалося зібрати 144 тисячі 333 гривні та 600 $, у рамках акції «Перше вересня без квітів» було зібрано ще 162 тисячі 106 грн. А на патріотичному концерті в селі Ларжанка задонатили 41 тисячу гривень і 100 доларів.

Завдяки зібраним коштам від небайдужих жителів вдалося закупити дві машини. Одну з них, Mitsubishi L 200, уже передано жителю села Кам’янка, який захищає нашу країну в гарячих точках.

Крім того, у зв’язку з почастішанням ворожих атак ударних дронів в Ізмаїльському районі, командування ЗСУ та Ізмаїльська РВА звернулися до Благодійного фонду «Придунав’я» з проханням придбати автомобілі для мобільних груп. У зв’язку з цим закуплено ще шість транспортних засобів, які стоятимуть на захисті Ізмаїльського району та стануть справжньою допомогою у знищенні ворожих цілей над Бессарабією.

Світ