17 вересня Ротарі-клуб «Ізмаїл» спільно з румунськими колегами (Ротарі-клубом міста Яси та Ротарі-клубом міста Барлад) передали Одеській міській клінічній лікарні № 11 унікальне обладнання – ультразвуковий апарат, що дозволить якісно та швидко очистити рани українських воїнів, постраждалих на фронті.

«Коли ми дізналися, що одеські лікарні потребують спеціальних апаратів, які допомагали б швидкому загоєнню ран постраждалих військових, щоб якнайшвидше вони могли стати на ноги і одужати, ми відгукнулися, – прокоментувала президент Ротарі-клуб «Ізмаїл» Оксана Чімбер. За підтримки іноземних Ротарі-клубів нам вдалося придбати ультразвуковий апарат для очищення ран. Сьогодні ми передаємо його 11-й міській лікарні м.Одеси, щоб він служив за призначенням».


Загальна вартість апарату – понад 760 тисяч гривень. Обладнання – сучасне і за своєю цінністю не має аналогів.

«Я хочу подякувати Ротарі-клубу за те, що відгукнулися на наше прохання і допомогли придбати і передати цей унікальний апарат, – сказав керівник волонтерської служби Одеської клінічної лікарні № 11 Андрій Танцюра. – Зараз відбувається контрнаступальна операція в Херсонській області, наші воїни просуваються. Але, на жаль, будь-яке просування вперед не може бути без поранених, постраждалих та загиблих. Поранених хлопців привозять до Одеси, їх досить багато і їм потрібна кваліфікована допомога».


Даний апарат покращить одужування українських військових, швидше підніме їх на ноги і допоможе уникнути різноманітних ускладнень, що виникли внаслідок потрапляння інфекції, зазначили медики.

Політика