Віктор Сергійович Мазурін

Ізмаїльщина – у жалобі. 17 лютого Ізмаїл проводить в останню путь оператора відділення протитанкових керованих ракет взводу протитанкових керованих ракет солдата Віктора Сергійовича Мазуріна. Чоловік загинув на фронті, захищаючи незалежність і суверенітет України.

«Віктор Мазурін народився в Ізмаїлі 1986 року. Після завершення школи опановував професію судноводія в Херсоні, а потім – Києві. Але в серці завжди був рідний Ізмаїл – саме сюди він, обравши професію моряка, повертався з кожного рейсу», розповів міський голосва Ізмаїлу.

Черговий рейс старпома Віктора Мазуріна мав розпочатися 24 лютого 2022 року. Однак свої корективи внесло повномасштабне вторгнення росії в Україну, розірвавши долі десятків мільйонів українців на «до» і «після». Не роздумуючи ні хвилини Герой пішов боронити рідну землю, майбутнє країни та власну родину, де росте син.

Чоловік збирався у відпустку, яка невдовзі мала бути – але не сталася. 9 лютого серце Віктора Мазуріна зупинилося. Поховають Героя на Алеї Слави Ізмаїла.

Щирі співчуття. Смерть загарбникам!