В Одесской облгосадминистрации озабочены кадровыми ротациями. Об этом сообщила в ходе заседания коллегии ОГА начальник отдела кадровой работы и наград Татьяна Бурлаченко.

По ее словам, больше всего чиновников покинуло свои посты в Беляевской, Великомихайловской, Овидиопольской и Савранской райадминистрациях, передает ИА «Репортер».

 

Среди причин такой ситуации чиновница назвала – отсутствие карьерной перспективы и систему оплаты труда.

 

Она также напомнила чиновникам, что в нынешнем году из Госбюджета было выделено финансирование для поощрения госслужащих, и этот ресурс нужно было использовать для удержания ценных кадров.

 

Однако пока ситуация не исправилась, и в районах назревает кадровый голод.

Економіка

  • Alexandrion: з Румунії з любов’ю
    Alexandrion: з Румунії з любов’ю

    Справжнім коньяком вважається напій, виготовлений у французьких гуральні з одного з трьох сортів винограду за певною місцевим регламентом технології. Створений за аналогічною рецептурою міцний напій, згідно з міжнародними правилами, може маркуватися виключно як «виноградний бренді». Але ми звикли називати саме коньяками популярні сорти, виготовлені, наприклад, у Вірменії чи в Україні. У цій статті ми розповімо про відомого в Європі виробника з Румунії, який випускає різноманітні благородні алкогольні напої, у тому числі виноградний бренді. А тим, кого цікавить актуальна ціна Alexandrion та хто хоче особисто переконатися в унікальних смакових якостях, чи варто відвідати онлайн-маркет Маудау.
    Читати далі