Отключения света

Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, перевірить ДТЕК Одеські електромережі щодо дотримання графіків відключення світла з огляду на звернення споживачів.

Про це повідомили у прес-службі НКРЕКУ, – передає ІНТЕНТ.

Також перевірки дотримання графіків очікують:
ПрАТ “Волиньобленерго”;
ПрАТ “ДТЕК Київські електромережі”;
ПрАТ “ДТЕК Київські регіональні електромережі”;
АТ “Полтаваобленерго”;
АТ “Прикарпаттяобленерго”;
АТ “Хмельницькобленерго”.

У документі зазначено, що основними проблемами, з якими звертаються зі скаргами споживачі, є нерівномірне відключення електроенергії, відсутність чи неактуальність інформації про перерви в електропостачанні, недотримання графіків аварійних відключень, а також надання некомпетентних відповідей споживачам на гарячій лінії.

НЕК «Укренерго» повідомила про дефіцит електроенергії та аварійні відключення

Зазначимо, за словами директора Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської обласної військової адміністрації Антона Шалігайла на Одещині з початку тижня в регіоні застосовуються стабілізаційні графіки відключення електроенергії. Раніше промислові підприємства та комерційні установи Одещини відгукнулися на заклик обласної військової адміністрації та максимально обмежили споживання електроенергії у святкові дні. Тож світло не вимикали. Цьому також сприяла тепла погода, що дозволило зменшити навантаження на електромережі.

Але повернення до роботи промисловості та суттєве зниження температурних показників у країні, що призводить до підвищеного споживання енергоносіїв, змусили повернутися до вимкнення електроенергії за графіками.

Нагадаємо, у грудні міністерство енергетики повідомило, що за результатами перевірок щодо нестабільного електропостачання, проведених Держенергонаглядом, найбільшу кількість порушень зафіксовано у Волинській, Київській, Полтавській, Миколаївській, Одеській областях та м. Києві, найменшу кількість порушень наразі виявлено в Івано-Франківській , Кіровоградський. та Рівненській областях.