Під час слідчих дій

В Одесі діяла організована депутатом міськради група, яка займалася  оборудками з нерухомістю.

«Служба безпеки України викрила організовану групу на чолі з депутатом міськради на протиправних оборудках з нерухомістю в центрі Одеси. Дії зловмисників завдали збитків територіальній громаді на понад 10 мільйони гривень»,повідомило Управління СБ України в Одеській області.

За інформацією спецслужби, депутат, будучи членом постійної комісії Одеської міськради з комунальної власності, розробив схему незаконного збагачення через реєстрацію права власності на об’єкти нерухомості (приміщення в будинках – памʼятниках архітектури в центрі Одеси), які прямо або опосередковано були власністю територіальної громади. До свого плану чиновник залучив знайомого адвоката та виконавців із кола довірених осіб.

Частину незаконно отриманих у власність нежитлових приміщень переобладнали у житлові квартири та реалізували добросовісним набувачам.

Відзначимо, що депутату та трьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру. Співорганізатору та двом виконавцям обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави. Стосовно депутата-організатора вирішується питання про оголошення у міжнародний розшук.

На Одещині колишні «антимайданівців» готували атаки на залізничну інфраструктуру