курсы FrontEnd

Серед різних напрямів діяльності програміста особливої популярності користуються фронтенд девелопери. Але тим, хто тільки вибирає для себе таку сферу, не завжди зрозуміло, чим саме займаються подібні фахівці і чому навчають frontend developer курсы. Відповімо на ці та інші питання разом із командою DAN.IT Education.

Чим займається спеціаліст FrontEnd?

Серед прямих обов’язків фахівця — розробка інтерфейсу користувача програми або сайту. Найчастіше це робиться за заздалегідь розробленим макетом, де вже можуть бути вказані:

  • настройка форм;
  • функціонал кнопок та слайдеров.

На відміну від програмістів, які займаються версткою макетів, фронтенди самостійно програмують ці елементи, роблячи їх інтерактивними. Не дивно, що у цій сфері досить високі зарплати. Навіть у новачків, які мають мінімальну кількість практичних знань, вона може становити 500 доларів. Чим вища кваліфікація, тим вищий рівень заробітної плати.

Розширений функціонал навичок сприяє високій затребуваності незалежно від сфери діяльності підприємства. FrontEnd девелопер може займатися розробкою сайтів, додатків та веб-ресурсів.

Особливості роботи FrontEnd developer

Подібний рід діяльності видається привабливим, але не варто забувати про деякі моменти. Наприклад, необхідність знання та володіння різноманітними технологіями. Найчастіше комплекс включає відразу кілька мов програмування:

  • JavaScript — ключовий для програмування;
  • CSS — необхідний для створення каскадних таблиць стилів;
  • HTML — використовується для розмітки сайтів.

Але на цьому база знань не обмежується. Необхідно постійно поповнювати її, у тому числі різними фреймворками. Постійне вдосконалення знань та навичок — скоріше необхідність, ніж побажання. В іншому випадку фахівець почне швидко програвати на фоні конкурентів.

При дотриманні рекомендацій можна без особливих зусиль працювати як віддалено, так і в офісі, залежно від особистого бажання та умов роботодавця. Це додатковий плюс для громадян України в нинішній нелегкий час, коли існують ризики повітряних тривог і відключень світла. Варто також наголосити на тому, що віддалена робота дає вам можливість працювати на закордонні компанії з України, так само ви можете працювати в українській компанії, перебуваючи за кордоном.

Політика